Beatrice Kreloff Statystyki odwiedzin

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Beatrice Kreloff w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Beatrice Kreloff: statystyki w pigułce

Figure 13 to najczęściej przeglądane dzieło artysty Beatrice Kreloff: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: Figure 8 i Figure 17. Łączna liczba wyświetleń: 1 000 (400 wizyt na profilu artysty, 600 wizyt w dziełach). Szczyt: Lip 2026 (900 wizyt). Zaobsercowane preferencje: Rozświetlony (Jasność luminancji), 33% odwiedzin dla 8% katalogu.

Top 5 dzieł artysty Beatrice Kreloff pod względem liczby konsultacji

Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 wizyt · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 wizyt · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 wizyt · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 wizyt · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 wizyt · 16,7%

Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Beatrice Kreloff?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 2026400500
Sie 202600
Wrz 202600

Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Beatrice Kreloff?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Beatrice Kreloff?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane źródłowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Jaki jest podział czytelników Beatrice Kreloff ze względu na język?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Jaka jest dzienna liczba czytelników Beatrice Kreloff wraz z prognozą?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane źródłowe
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz0
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź (prognoza)0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0

Beatrice Kreloff: najczęściej zadawane pytania

Które dzieło Beatrice Kreloff jest najczęściej przeglądane?

Figure 13: 200 odwiedzin, 33% konsultacji. Lista obejmuje 5 miejsc.

Jaka jest liczba czytelników Beatrice Kreloff?

1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (400 wizyt na stronie artysty, 600 wizyt w dziełach).

Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Beatrice Kreloff?

Tak, Rozświetlony (Jasność luminancji): 33% odwiedzin dla 8% katalogu.