Carl Spitzweg Statystyki czytelnictwa i konsultacji

1808 – 1885

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Carl Spitzweg w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Carl Spitzweg: podsumowanie czytelnictwa

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Carl Spitzweg w bazie danych WikiOO.org było Śmiertelny Poeta: 2 000 wizyt, co stanowi 21% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Młody Poeta i The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg. Strona Carl Spitzweg została wyświetlona 9 600 razy: 1 100 razy w profilu artysty i 8 500 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji wzrosła o 185% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 4 400 wizyt. Konsultacja odbywa się na urządzenia (68%), telefony (26%) i tablety (6%). Czytelnicy przeglądają Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 92% odwiedzin przy 32% udziału w dziełach.

10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Carl Spitzweg

Dzieła artysty Carl Spitzweg uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.

  1. Śmiertelny Poeta 1 Śmiertelny Poeta, 1839 2 000 wizyt · 20,6%
  2. Młody Poeta 2 Młody Poeta, 1839 2 000 wizyt · 20,6%
  3. The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg 3 The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg, 2026 1 700 wizyt · 17,5%
  4. The Poor Poet 4 The Poor Poet, 1837 700 wizyt · 7,2%
  5. The bookworm 5 The bookworm, 1850 600 wizyt · 6,2%
  6. Zakochany w kaktusach 6 Zakochany w kaktusach, 1855 600 wizyt · 6,2%
  7. Pokój II 7 Pokój II, 1855 400 wizyt · 4,1%
  8. Serenade (Midnight Violin on the Ladder) 8 Serenade (Midnight Violin on the Ladder), 1850 300 wizyt · 3,1%
  9. The Alchemist 9 The Alchemist, 1860 200 wizyt · 2,1%
  10. Study for The Poor Poet 10 Study for The Poor Poet, 1837 200 wizyt · 2,1%

Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Carl Spitzweg?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100100
Lip 20266003 800
Sie 202601 300
Wrz 20264003 300

Jak często oglądane są dzieła artysty Carl Spitzweg?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Carl Spitzweg są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Śmiertelny Poeta0000000001 100500400
The Poor Poet00000000100300100200
The Poor Poet000000000000
The Alchemist00000000020000
Pokój II0000000003000100
Młody Poeta000000000300400600
The Angler00000000000100
Zakochany w kaktusach0000000003000200
The bookworm000000000200200100
In the Alpine High Valley (…000000000000

Z jakich urządzeń korzysta się, aby przeglądać profil Carl Spitzweg?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia6 50067,7%
telefony2 50026,0%
tablety6006,2%

W jakich językach konsultuje się z Carl Spitzweg?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
japoński50033,3%
francuski20013,3%
włoski20013,3%
rosyjski20013,3%
bułgarski1006,7%
koreański1006,7%
szwedzki1006,7%
ukraiński1006,7%

Ile dziennie odbywa się konsultacji z Carl Spitzweg i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź500
So 3 Paź300
Nd 4 Paź100
Pon 5 Paź300
Wt 6 Paź500
Śr 7 Paź400
Czw 8 Paź200
Pt 9 Paź100
So 10 Paź100
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź300
Czw 15 Paź100
Pt 16 Paź400
So 17 Paź200
Nd 18 Paź1 700
Pon 19 Paź400
Wt 20 Paź600
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)200
Pt 23 Paź (prognoza)700
So 24 Paź (prognoza)400
Nd 25 Paź (prognoza)1 400
Pon 26 Paź (prognoza)500
Wt 27 Paź (prognoza)800
Śr 28 Paź (prognoza)600
Czw 29 Paź (prognoza)200
Pt 30 Paź (prognoza)800
So 31 Paź (prognoza)500
Nd 1 Lis (prognoza)1 600
Pon 2 Lis (prognoza)600
Wt 3 Lis (prognoza)900
Śr 4 Lis (prognoza)700
Czw 5 Lis (prognoza)300
Pt 6 Lis (prognoza)900
So 7 Lis (prognoza)500
Nd 8 Lis (prognoza)1 800
Pon 9 Lis (prognoza)600
Wt 10 Lis (prognoza)1 000

Pytania dotyczące czytelnictwa Carl Spitzweg

Które dzieła Carl Spitzweg są najczęściej przeglądane?

Śmiertelny Poeta, z 2 000 wizytami (21% wszystkich wyświetleń Carl Spitzweg). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.

Ile razy Carl Spitzweg jest wyszukiwany w WikiOO.org?

9 600 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 1 100 na profilu artysty i 8 500 na kartach dzieł.

Na jakich urządzeniach korzysta się z profilu Carl Spitzweg?

Carl Spitzweg jest przeglądany na urządzenia (68%), telefony (26%) i tablety (6%); urządzenia stanowią 68% wszystkich wizyt.

Jakie dzieła Carl Spitzweg preferują czytelnicy?

Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 92% odwiedzin, przy 32% w katalogu.