O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Frank Mcclure w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Frank Mcclure: podsumowanie czytelnictwa
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Frank Mcclure w bazie danych WikiOO.org było Picnic Objects: 200 wizyt, co stanowi 9% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Ladyslippers i Owls. Strona Frank Mcclure została wyświetlona 2 500 razy: 300 razy w profilu artysty i 2 200 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji spadła o 50% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 2 000 wizyt. Czytelnicy przeglądają Jasna luminancja (Jasność luminancji) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 59% odwiedzin przy 48% udziału w dziełach.
10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Frank Mcclure
Dzieła artysty Frank Mcclure uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.
-
1
Picnic Objects
200 wizyt · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 wizyt · 9,1%
-
3
Owls
200 wizyt · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 wizyt · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 wizyt · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 wizyt · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 wizyt · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 wizyt · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 wizyt · 4,5%
-
10
Houseplant
100 wizyt · 4,5%
Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Frank Mcclure?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 200 |
| Lip 2026 | 100 | 1 900 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 100 | 0 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Frank Mcclure?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła Frank Mcclure przeglądają czytelnicy?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 0,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 44,0% | 36,4% |
| Jasna luminancja | 48,0% | 59,1% |
| Rozświetlony | 8,0% | 4,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 40,0% | 50,0% |
| Subtelna kolorystyka | 50,0% | 36,4% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 10,0% | 13,6% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 87,2% | 85,0% |
| Barwy ziemi | 12,8% | 10,0% |
| Monochromatyczna | 0,0% | 5,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 22,0% | 18,2% |
| Zrównoważony | 76,0% | 72,7% |
| Żywy i nasycony | 2,0% | 9,1% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 2,0% | 4,5% |
| Delikatny | 6,0% | 13,6% |
| Zrównoważony kontrast | 4,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 26,0% | 18,2% |
| Oświadczenie | 62,0% | 63,6% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 6,0% | 9,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 8,0% | 4,5% |
| Zrównoważona harmonia | 12,0% | 18,2% |
| Silna spójność kolorystyczna | 38,0% | 27,3% |
| Spójna paleta barw | 36,0% | 40,9% |
Które dzieła Frank Mcclure są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
W jakich językach konsultuje się z Frank Mcclure?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Ile dziennie odbywa się konsultacji z Frank Mcclure i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 100 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 200 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 100 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania dotyczące czytelnictwa Frank Mcclure
Które dzieła Frank Mcclure są najczęściej przeglądane?
- Picnic Objects, z 200 wizytami (9% wszystkich wyświetleń Frank Mcclure). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.
Ile razy Frank Mcclure jest wyszukiwany w WikiOO.org?
- 2 500 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 300 na profilu artysty i 2 200 na kartach dzieł.
Jakie dzieła Frank Mcclure preferują czytelnicy?
- Jasna luminancja (Jasność luminancji): 59% odwiedzin, przy 48% w katalogu.