O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gillis Van Coninxloo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Gillis Van Coninxloo: statystyki w pigułce
Elias is fed by ravens to najczęściej przeglądane dzieło artysty Gillis Van Coninxloo: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 75% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: Landscape with Leto and Peasants of Lykia. Łączna liczba wyświetleń: 200 (0 wizyt na profilu artysty, 200 wizyt w dziełach). Szczyt: Lip 2026 (100 wizyt). Zaobsercowane preferencje: Sielski (Klimat), 100% odwiedzin dla 13% katalogu.
Top 2 dzieł artysty Gillis Van Coninxloo pod względem liczby konsultacji
Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Gillis Van Coninxloo.
Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Gillis Van Coninxloo?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane źródłowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 0 | 100 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 100 |
Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Gillis Van Coninxloo?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które kategorie dzieł Gillis Van Coninxloo są wybierane przez czytelników?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane źródłowe
| Klimat | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Dramatyczny | 53,3% | 0,0% |
| Sielski | 13,3% | 100,0% |
| Ziemiste | 13,3% | 0,0% |
| Mistyczny | 13,3% | 0,0% |
| Spokój | 6,7% | 0,0% |
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Dramatyczny | 33,3% | 0,0% |
| Sielski | 20,0% | 100,0% |
| Tajemniczy | 20,0% | 0,0% |
| Duchowy | 13,3% | 0,0% |
| Refleksyjny | 6,7% | 0,0% |
| Mroczny i poważny | 6,7% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 36,4% | 25,0% |
| Miękki cień | 40,9% | 75,0% |
| Delikatna luminancja | 18,2% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 4,5% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 54,5% | 25,0% |
| Subtelna kolorystyka | 22,7% | 75,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 22,7% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 59,1% | 100,0% |
| Zrównoważony | 40,9% | 0,0% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 22,7% | 25,0% |
| Delikatny | 18,2% | 75,0% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 31,8% | 0,0% |
| Oświadczenie | 27,3% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 18,2% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 18,2% | 25,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 40,9% | 75,0% |
| Spójna paleta barw | 22,7% | 0,0% |
Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Gillis Van Coninxloo?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane źródłowe
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodland with Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonah Preaching to the Nine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the judgment… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Judgemen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with the E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus and Zacchaeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Jesus and hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with Hagar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział czytelników Gillis Van Coninxloo ze względu na język?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jaka jest dzienna liczba czytelników Gillis Van Coninxloo wraz z prognozą?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane źródłowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
Gillis Van Coninxloo: najczęściej zadawane pytania
Które dzieło Gillis Van Coninxloo jest najczęściej przeglądane?
- Elias is fed by ravens: 300 odwiedzin, 75% konsultacji. Lista obejmuje 2 miejsc.
Jaka jest liczba czytelników Gillis Van Coninxloo?
- 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (0 wizyt na stronie artysty, 200 wizyt w dziełach).
Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Gillis Van Coninxloo?
- Tak, Sielski (Klimat): 100% odwiedzin dla 13% katalogu.