Giorgio Vasari Kto przegląda archiwa i jakie dzieła

1511 – 1574

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Giorgio Vasari w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Giorgio Vasari: wyniki konsultacji

Najczęściej oglądanym dziełem artysty Giorgio Vasari jest Ostatnie Spowodowanie, które w ciągu dwunastu miesięcy zdobyło 800 wizyt, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca w rankingu zajmują The Last Judgment (detail) i Perseus and Andromeda. Profil artysty został otwarty 1 600 razy, a profile dzieł 8 900 razy, co daje łącznie 10 500 wyświetleń. W okresie od Sie 2026 do Wrz 2026 liczba konsultacji wzrosła o 114%. Lip 2026 to miesiąc z największą liczbą konsultacji: 7 900. Czytelnicy przeglądają wpisy na urządzenia (89%) i telefony (11%). Czytelnicy wybierają Delikatna luminancja (Jasność luminancji) w 32% wizyt, co stanowi 16% katalogu.

Giorgio Vasari: 10 najczęściej przeglądanych dzieł

Każny wpis przedstawia dzieło Giorgio Vasari oraz jego pozycję w rankingu zapytań na WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Ostatnie Spowodowanie 1 Ostatnie Spowodowanie, 1572 800 wizyt · 7,5%
  2. The Last Judgment (detail) 2 The Last Judgment (detail), 1572 800 wizyt · 7,5%
  3. Perseus and Andromeda 3 Perseus and Andromeda, 1570 700 wizyt · 6,6%
  4. Annunciation 4 Annunciation, 1570 600 wizyt · 5,7%
  5. Allegory of the Immaculate Conception 5 Allegory of the Immaculate Conception, 1541 600 wizyt · 5,7%
  6. Marriage at Cana 6 Marriage at Cana, 1566 600 wizyt · 5,7%
  7. Annunciation 7 Annunciation, 1564 500 wizyt · 4,7%
  8. The 1530 Siege of Florence 8 The 1530 Siege of Florence, 1558 400 wizyt · 3,8%
  9. Ostatnie Spowodowanie 9 Ostatnie Spowodowanie, 1572 300 wizyt · 2,8%
  10. Childhood of Jupiter 10 Childhood of Jupiter, 1556 300 wizyt · 2,8%

Kiedy przeglądano rekord Giorgio Vasari?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200200
Lip 20261 0006 900
Sie 2026200500
Wrz 20262001 300

Kiedy oglądane są dzieła artysty Giorgio Vasari?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Giorgio Vasari były najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Ostatnie Spowodowanie0000000005002000
Ostatnie Spowodowanie0000000002000100
Sala del Cinquecento000000000000
Annunciation000000000300100100
The Prophet Elisha0000000001000100
Allegory of Justice00000000000200
Ceiling of the Sala del Cin…00000000010000
Ercole fanciullo strozza i…00000000010000
Self-Portrait000000000000
Portrait of Lorenzo the Mag…000000000000

Jaki jest rozkład wizyt Giorgio Vasari według urządzeń?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia9 30088,6%
telefony1 20011,4%

W jakich językach konsultuje się z Giorgio Vasari?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
arabski10025,0%
niemiecki10025,0%
angielski10025,0%
hiszpański10025,0%

Ile konsultacji dziennie dla Giorgio Vasari i w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz100
Wt 29 Wrz300
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź200
Pt 2 Paź100
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź400
Czw 8 Paź300
Pt 9 Paź400
So 10 Paź100
Nd 11 Paź100
Pon 12 Paź300
Wt 13 Paź800
Śr 14 Paź600
Czw 15 Paź400
Pt 16 Paź100
So 17 Paź0
Nd 18 Paź (prognoza)600
Pon 19 Paź (prognoza)200
Wt 20 Paź (prognoza)600
Śr 21 Paź (prognoza)500
Czw 22 Paź (prognoza)400
Pt 23 Paź (prognoza)300
So 24 Paź (prognoza)100
Nd 25 Paź (prognoza)700
Pon 26 Paź (prognoza)200
Wt 27 Paź (prognoza)700
Śr 28 Paź (prognoza)600
Czw 29 Paź (prognoza)500
Pt 30 Paź (prognoza)300
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)800
Pon 2 Lis (prognoza)300
Wt 3 Lis (prognoza)800
Śr 4 Lis (prognoza)700
Czw 5 Lis (prognoza)600
Pt 6 Lis (prognoza)400
So 7 Lis (prognoza)200

O odbiorcach Giorgio Vasari

Które dzieło Giorgio Vasari jest najczęściej przeglądane?

Najpierw Ostatnie Spowodowanie z 800 wizytami i 8% konsultacji. Powyżej znajduje się 10 innych dzieł.

Jak dużą grupę czytelników ma Giorgio Vasari na WikiOO.org?

10 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 600 na profilu artysty, 8 900 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy Giorgio Vasari?

Użytkownicy korzystają z urządzenia (89%) i telefony (11%); urządzenia stanowi 89% wszystkich wizyt.

Które dzieła Giorgio Vasari odpowiadają wyborom czytelników?

Dzieła opisane jako Delikatna luminancja (Jasność luminancji) generują 32% wizyt w 16% katalogu.