Izaak Lewitan Statystyki czytelnictwa i konsultacji

1860 – 1900

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Izaak Lewitan w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Izaak Lewitan: podsumowanie czytelnictwa

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Izaak Lewitan w bazie danych WikiOO.org było Lake. Rus.: 800 wizyt, co stanowi 2% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Lake. Spring. i A river. Strona Izaak Lewitan została wyświetlona 33 100 razy: 4 000 razy w profilu artysty i 29 100 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji wzrosła o 30% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 26 900 wizyt. Konsultacja odbywa się na urządzenia (95%), telefony (3%) i tablety (1%). Czytelnicy przeglądają Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 56% odwiedzin przy 40% udziału w dziełach.

10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Izaak Lewitan

Dzieła artysty Izaak Lewitan uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 wizyt · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 wizyt · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 wizyt · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 wizyt · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 wizyt · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 wizyt · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 wizyt · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 wizyt · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 wizyt · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 wizyt · 0,9%

Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Izaak Lewitan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261001 500
Lip 20262 50024 400
Sie 20264001 600
Wrz 20261 0001 600

Jak często oglądane są dzieła artysty Izaak Lewitan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Izaak Lewitan są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Z jakich urządzeń korzysta się, aby przeglądać profil Izaak Lewitan?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia31 60095,5%
telefony1 1003,3%
tablety4001,2%

W jakich językach konsultuje się z Izaak Lewitan?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski40036,4%
francuski20018,2%
węgierski20018,2%
hiszpański1009,1%
włoski1009,1%
Chinese1009,1%

Ile dziennie odbywa się konsultacji z Izaak Lewitan i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz100
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz100
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz100
Wt 29 Wrz400
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź400
Pt 2 Paź0
So 3 Paź100
Nd 4 Paź200
Pon 5 Paź100
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź100
Czw 8 Paź200
Pt 9 Paź200
So 10 Paź200
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź500
Śr 14 Paź100
Czw 15 Paź (prognoza)300
Pt 16 Paź (prognoza)100
So 17 Paź (prognoza)200
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)100
Wt 20 Paź (prognoza)400
Śr 21 Paź (prognoza)100
Czw 22 Paź (prognoza)300
Pt 23 Paź (prognoza)100
So 24 Paź (prognoza)200
Nd 25 Paź (prognoza)300
Pon 26 Paź (prognoza)100
Wt 27 Paź (prognoza)400
Śr 28 Paź (prognoza)100
Czw 29 Paź (prognoza)300
Pt 30 Paź (prognoza)100
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)300
Pon 2 Lis (prognoza)100
Wt 3 Lis (prognoza)400
Śr 4 Lis (prognoza)100

Pytania dotyczące czytelnictwa Izaak Lewitan

Które dzieła Izaak Lewitan są najczęściej przeglądane?

Lake. Rus., z 800 wizytami (2% wszystkich wyświetleń Izaak Lewitan). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.

Ile razy Izaak Lewitan jest wyszukiwany w WikiOO.org?

33 100 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 4 000 na profilu artysty i 29 100 na kartach dzieł.

Na jakich urządzeniach korzysta się z profilu Izaak Lewitan?

Izaak Lewitan jest przeglądany na urządzenia (95%), telefony (3%) i tablety (1%); urządzenia stanowią 95% wszystkich wizyt.

Jakie dzieła Izaak Lewitan preferują czytelnicy?

Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 56% odwiedzin, przy 40% w katalogu.