O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Joseph Murray Ince w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Joseph Murray Ince: wyniki konsultacji
Najczęściej oglądanym dziełem artysty Joseph Murray Ince jest Hay-on-wye And The Brecon Beacons, które w ciągu dwunastu miesięcy zdobyło 200 wizyt, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Kolejne miejsca w rankingu zajmują Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine i Kings College Cambridge. Profil artysty został otwarty 400 razy, a profile dzieł 800 razy, co daje łącznie 1 200 wyświetleń. Lip 2026 to miesiąc z największą liczbą konsultacji: 1 000. Czytelnicy wybierają Delikatna luminancja (Jasność luminancji) w 78% wizyt, co stanowi 48% katalogu.
Joseph Murray Ince: 8 najczęściej przeglądanych dzieł
Każny wpis przedstawia dzieło Joseph Murray Ince oraz jego pozycję w rankingu zapytań na WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 wizyt · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 wizyt · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 wizyt · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 wizyt · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 wizyt · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 wizyt · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 wizyt · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 wizyt · 11,1%
Kiedy przeglądano rekord Joseph Murray Ince?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 200 |
| Lip 2026 | 400 | 600 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Joseph Murray Ince?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają czytelnicy spośród dzieł Joseph Murray Ince?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 6,9% | 0,0% |
| Miękki cień | 17,2% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 48,3% | 77,8% |
| Jasna luminancja | 24,1% | 22,2% |
| Rozświetlony | 3,5% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 20,7% | 22,2% |
| Subtelna kolorystyka | 41,4% | 55,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 34,5% | 22,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 3,5% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 51,8% | 77,8% |
| Barwy ziemi | 44,4% | 22,2% |
| Ciemne tony | 3,7% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 20,7% | 0,0% |
| Zrównoważony | 75,9% | 100,0% |
| Żywy i nasycony | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 6,9% | 0,0% |
| Delikatny | 10,3% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 10,3% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 24,1% | 22,2% |
| Oświadczenie | 48,3% | 77,8% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 3,5% | 11,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 3,5% | 11,1% |
| Zrównoważona harmonia | 13,8% | 11,1% |
| Silna spójność kolorystyczna | 41,4% | 44,4% |
| Spójna paleta barw | 37,9% | 22,2% |
Jakie dzieła Joseph Murray Ince były najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach konsultuje się z Joseph Murray Ince?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile konsultacji dziennie dla Joseph Murray Ince i w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
O odbiorcach Joseph Murray Ince
Które dzieło Joseph Murray Ince jest najczęściej przeglądane?
- Najpierw Hay-on-wye And The Brecon Beacons z 200 wizytami i 22% konsultacji. Powyżej znajduje się 8 innych dzieł.
Jak dużą grupę czytelników ma Joseph Murray Ince na WikiOO.org?
- 1 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na profilu artysty, 800 w dziełach.
Które dzieła Joseph Murray Ince odpowiadają wyborom czytelników?
- Dzieła opisane jako Delikatna luminancja (Jasność luminancji) generują 78% wizyt w 48% katalogu.