Karl Blossfeldt Statystyki czytelnictwa i konsultacji

1865 – 1932

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Karl Blossfeldt w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Karl Blossfeldt: podsumowanie czytelnictwa

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Karl Blossfeldt w bazie danych WikiOO.org było Art Forms in Nature 65: 200 wizyt, co stanowi 12% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Art Forms in Nature 102 i Art Forms in Nature 45. Strona Karl Blossfeldt została wyświetlona 1 700 razy: 200 razy w profilu artysty i 1 500 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji wzrosła o 50% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 1 100 wizyt. Czytelnicy przeglądają Jasna luminancja (Jasność luminancji) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 24% odwiedzin przy 10% udziału w dziełach.

10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Karl Blossfeldt

Dzieła artysty Karl Blossfeldt uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 wizyt · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 wizyt · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 wizyt · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 wizyt · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 wizyt · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 wizyt · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 wizyt · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 wizyt · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 wizyt · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 wizyt · 5,9%

Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Karl Blossfeldt?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 2026200900
Sie 20260200
Wrz 20260300

Jak często oglądane są dzieła artysty Karl Blossfeldt?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Karl Blossfeldt są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

W jakich językach konsultuje się z Karl Blossfeldt?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
niemiecki100100,0%

Ile dziennie odbywa się konsultacji z Karl Blossfeldt i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz0
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź200
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź (prognoza)0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)100
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)100
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)100
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0

Pytania dotyczące czytelnictwa Karl Blossfeldt

Które dzieła Karl Blossfeldt są najczęściej przeglądane?

Art Forms in Nature 65, z 200 wizytami (12% wszystkich wyświetleń Karl Blossfeldt). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.

Ile razy Karl Blossfeldt jest wyszukiwany w WikiOO.org?

1 700 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na profilu artysty i 1 500 na kartach dzieł.

Jakie dzieła Karl Blossfeldt preferują czytelnicy?

Jasna luminancja (Jasność luminancji): 24% odwiedzin, przy 10% w katalogu.