Lam Qua Statystyki czytelnictwa i konsultacji

1801 – 1860

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lam Qua w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lam Qua: podsumowanie czytelnictwa

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Lam Qua w bazie danych WikiOO.org było Portrait of Keying (Qiying): 100 wizyt, co stanowi 12% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Case No.3438 i Case No.5583. Strona Lam Qua została wyświetlona 1 200 razy: 500 razy w profilu artysty i 700 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji spadła o 80% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 600 wizyt. Czytelnicy przeglądają Miękki cień (Jasność luminancji) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 75% odwiedzin przy 47% udziału w dziełach.

8 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Lam Qua

Dzieła artysty Lam Qua uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 wizyt · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 wizyt · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 wizyt · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 wizyt · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 wizyt · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 wizyt · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 wizyt · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 wizyt · 12,5%

Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Lam Qua?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 2026200400
Sie 2026300200
Wrz 20260100

Jak często oglądane są dzieła artysty Lam Qua?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Lam Qua są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

W jakich językach konsultuje się z Lam Qua?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile dziennie odbywa się konsultacji z Lam Qua i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź100
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź100
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź100
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź0
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)0
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)0
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)0
Pon 16 Lis (prognoza)0
Wt 17 Lis (prognoza)0

Pytania dotyczące czytelnictwa Lam Qua

Które dzieła Lam Qua są najczęściej przeglądane?

Portrait of Keying (Qiying), z 100 wizytami (12% wszystkich wyświetleń Lam Qua). Powyższy ranking obejmuje 8 dzieł.

Ile razy Lam Qua jest wyszukiwany w WikiOO.org?

1 200 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na profilu artysty i 700 na kartach dzieł.

Jakie dzieła Lam Qua preferują czytelnicy?

Miękki cień (Jasność luminancji): 75% odwiedzin, przy 47% w katalogu.