O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Laura Knight w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Laura Knight: statystyki w pigułce
Children Swimming to najczęściej przeglądane dzieło artysty Laura Knight: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 11% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: The Green Sea, Lamorna i Two dancers. Łączna liczba wyświetleń: 10 600 (7 300 wizyt na profilu artysty, 3 300 wizyt w dziełach). Spadek o 26% między Sie 2026 a Wrz 2026. Szczyt: Lip 2026 (4 300 wizyt). Rozkład urządzeń: telefony (59%), urządzenia (37%) i tablety (4%). Zaobsercowane preferencje: Barwy neutralne (Paleta kolorów), 31% odwiedzin dla 13% katalogu.
Top 10 dzieł artysty Laura Knight pod względem liczby konsultacji
Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Laura Knight.
-
1
Children Swimming, 1913
500 wizyt · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 wizyt · 4,4%
-
3
Two dancers
200 wizyt · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 wizyt · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 wizyt · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 wizyt · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 wizyt · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 wizyt · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 wizyt · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 wizyt · 4,4%
Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Laura Knight?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane źródłowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 400 |
| Lip 2026 | 1 900 | 2 400 |
| Sie 2026 | 3 000 | 400 |
| Wrz 2026 | 2 400 | 100 |
Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Laura Knight?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które kategorie dzieł Laura Knight są wybierane przez czytelników?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane źródłowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 54,0% | 46,7% |
| Miękki cień | 22,0% | 17,8% |
| Delikatna luminancja | 14,0% | 26,7% |
| Jasna luminancja | 8,0% | 6,7% |
| Rozświetlony | 2,0% | 2,2% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 28,0% | 40,0% |
| Subtelna kolorystyka | 40,0% | 24,4% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 20,0% | 28,9% |
| Wyraźne nasycenie barw | 10,0% | 4,4% |
| Żywy kolor | 2,0% | 2,2% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 69,2% | 54,3% |
| Barwy neutralne | 12,8% | 31,4% |
| Ciemne tony | 17,9% | 14,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 42,0% | 57,8% |
| Zrównoważony | 50,0% | 35,6% |
| Żywy i nasycony | 8,0% | 6,7% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 16,0% | 13,3% |
| Delikatny | 12,0% | 22,2% |
| Zrównoważony kontrast | 6,0% | 15,6% |
| Wyrazisty kontrast | 30,0% | 15,6% |
| Oświadczenie | 36,0% | 33,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 24,0% | 20,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,0% | 15,6% |
| Zrównoważona harmonia | 18,0% | 8,9% |
| Silna spójność kolorystyczna | 34,0% | 48,9% |
| Spójna paleta barw | 10,0% | 6,7% |
Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Laura Knight?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane źródłowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Czy Laura Knight jest przeglądany na telefonach czy na komputerach?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane źródłowe
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| telefony | 6 300 | 59,4% |
| urządzenia | 3 900 | 36,8% |
| tablety | 400 | 3,8% |
Jaki jest podział czytelników Laura Knight ze względu na język?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane źródłowe
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| japoński | 1 900 | 76,0% |
| francuski | 400 | 16,0% |
| polski | 100 | 4,0% |
| portugalski | 100 | 4,0% |
Jaka jest dzienna liczba czytelników Laura Knight wraz z prognozą?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane źródłowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 400 |
| Śr 30 Wrz | 100 |
| Czw 1 Paź | 300 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 200 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 100 |
| So 10 Paź | 400 |
| Nd 11 Paź | 300 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 200 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 400 |
| Pt 16 Paź | 100 |
| So 17 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 300 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 400 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 500 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 100 |
| So 24 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 300 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 400 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 500 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 100 |
| So 31 Paź (prognoza) | 500 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 300 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 100 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 600 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 200 |
Laura Knight: najczęściej zadawane pytania
Które dzieło Laura Knight jest najczęściej przeglądane?
- Children Swimming: 500 odwiedzin, 11% konsultacji. Lista obejmuje 10 miejsc.
Jaka jest liczba czytelników Laura Knight?
- 10 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (7 300 wizyt na stronie artysty, 3 300 wizyt w dziełach).
Czy o Laura Knight częściej pyta się przez telefony czy komputery?
- Konsultacje dzielą się na telefony (59%), urządzenia (37%) i tablety (4%); liderem jest telefony z wynikiem 59%.
Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Laura Knight?
- Tak, Barwy neutralne (Paleta kolorów): 31% odwiedzin dla 13% katalogu.