Lee Ufan Statystyki odwiedzin

1936

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lee Ufan w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lee Ufan: statystyki w pigułce

From Point to najczęściej przeglądane dzieło artysty Lee Ufan: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 46% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: From Line 80011 i From Lines. Łączna liczba wyświetleń: 1 100 (200 wizyt na profilu artysty, 900 wizyt w dziełach). Spadek o 100% między Sie 2026 a Wrz 2026. Szczyt: Lip 2026 (800 wizyt). Zaobsercowane preferencje: Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów), 82% odwiedzin dla 25% katalogu.

Top 4 dzieł artysty Lee Ufan pod względem liczby konsultacji

Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Lee Ufan.

  1. From Point 1 From Point 500 wizyt · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 wizyt · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 wizyt · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 wizyt · 9,1%

Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Lee Ufan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20260800
Sie 2026200100
Wrz 202600

Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Lee Ufan?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Lee Ufan?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane źródłowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

Jaki jest podział czytelników Lee Ufan ze względu na język?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Jaka jest dzienna liczba czytelników Lee Ufan wraz z prognozą?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane źródłowe
DzieńOdwiedziny
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź100
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0

Lee Ufan: najczęściej zadawane pytania

Które dzieło Lee Ufan jest najczęściej przeglądane?

From Point: 500 odwiedzin, 46% konsultacji. Lista obejmuje 4 miejsc.

Jaka jest liczba czytelników Lee Ufan?

1 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (200 wizyt na stronie artysty, 900 wizyt w dziełach).

Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Lee Ufan?

Tak, Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 82% odwiedzin dla 25% katalogu.