Lyonel Feininger Statystyki czytelnictwa i konsultacji

1871 – 1956

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lyonel Feininger w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Lyonel Feininger: podsumowanie czytelnictwa

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Lyonel Feininger w bazie danych WikiOO.org było The honeymooners: 1 100 wizyt, co stanowi 13% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Jesuits III i Gelmeroda IX. Strona Lyonel Feininger została wyświetlona 12 100 razy: 4 800 razy w profilu artysty i 7 300 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji wzrosła o 26% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 6 800 wizyt. Konsultacja odbywa się na urządzenia (59%), telefony (31%) i tablety (10%). Czytelnicy przeglądają Ciemne tony (Paleta kolorów) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 40% odwiedzin przy 14% udziału w dziełach.

10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Lyonel Feininger

Dzieła artysty Lyonel Feininger uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1 100 wizyt · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 wizyt · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 wizyt · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 wizyt · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 wizyt · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 wizyt · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 wizyt · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 wizyt · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 wizyt · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 wizyt · 2,4%

Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Lyonel Feininger?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 20262 1004 700
Sie 20269001 400
Wrz 20261 8001 100

Jak często oglądane są dzieła artysty Lyonel Feininger?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Lyonel Feininger są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Carnival in Arcueil0000000001001000
Carnival0000000000200100
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda IX0000000004000200
The honeymooners000000000400100200
Werder I000000000000
Jesuits III000000000100100200
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000
Gelmeroda, VIII0000000002000100
Architecture II (Man of Pot…000000000100100100

Z jakich urządzeń korzysta się, aby przeglądać profil Lyonel Feininger?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia7 10058,7%
telefony3 80031,4%
tablety1 2009,9%

W jakich językach konsultuje się z Lyonel Feininger?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
niemiecki1 80072,0%
czeski1004,0%
angielski1004,0%
hiszpański1004,0%
włoski1004,0%
koreański1004,0%
polski1004,0%
portugalski1004,0%

Ile dziennie odbywa się konsultacji z Lyonel Feininger i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz100
Czw 24 Wrz400
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz100
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz500
Wt 29 Wrz100
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź300
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź200
Pon 5 Paź300
Wt 6 Paź200
Śr 7 Paź100
Czw 8 Paź400
Pt 9 Paź300
So 10 Paź0
Nd 11 Paź1 100
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź100
Śr 14 Paź (prognoza)100
Czw 15 Paź (prognoza)600
Pt 16 Paź (prognoza)200
So 17 Paź (prognoza)100
Nd 18 Paź (prognoza)700
Pon 19 Paź (prognoza)400
Wt 20 Paź (prognoza)200
Śr 21 Paź (prognoza)100
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)200
So 24 Paź (prognoza)100
Nd 25 Paź (prognoza)800
Pon 26 Paź (prognoza)400
Wt 27 Paź (prognoza)200
Śr 28 Paź (prognoza)100
Czw 29 Paź (prognoza)700
Pt 30 Paź (prognoza)200
So 31 Paź (prognoza)100
Nd 1 Lis (prognoza)800
Pon 2 Lis (prognoza)500
Wt 3 Lis (prognoza)200

Pytania dotyczące czytelnictwa Lyonel Feininger

Które dzieła Lyonel Feininger są najczęściej przeglądane?

The honeymooners, z 1 100 wizytami (13% wszystkich wyświetleń Lyonel Feininger). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.

Ile razy Lyonel Feininger jest wyszukiwany w WikiOO.org?

12 100 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 4 800 na profilu artysty i 7 300 na kartach dzieł.

Na jakich urządzeniach korzysta się z profilu Lyonel Feininger?

Lyonel Feininger jest przeglądany na urządzenia (59%), telefony (31%) i tablety (10%); urządzenia stanowią 59% wszystkich wizyt.

Jakie dzieła Lyonel Feininger preferują czytelnicy?

Ciemne tony (Paleta kolorów): 40% odwiedzin, przy 14% w katalogu.