Odilon Redon Statystyki odwiedzin

1840 – 1916

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Odilon Redon w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Odilon Redon: statystyki w pigułce

The Cyclops to najczęściej przeglądane dzieło artysty Odilon Redon: 1 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 2% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: Yellow Tree i White Vase with Flowers. Łączna liczba wyświetleń: 72 500 (5 600 wizyt na profilu artysty, 66 900 wizyt w dziełach). Spadek o 10% między Sie 2026 a Wrz 2026. Szczyt: Lip 2026 (55 500 wizyt). Języki: ukraiński (25%), hiszpański (12%) i angielski (10%). Rozkład urządzeń: urządzenia (88%), telefony (10%) i tablety (1%). Zaobsercowane preferencje: Eteryczny (Klimat), 43% odwiedzin dla 22% katalogu.

Top 10 dzieł artysty Odilon Redon pod względem liczby konsultacji

Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Odilon Redon.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1 700 wizyt · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1 100 wizyt · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1 100 wizyt · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 wizyt · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 wizyt · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 wizyt · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 wizyt · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 wizyt · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 wizyt · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 wizyt · 0,9%

Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Odilon Redon?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261001 500
Lip 20261 30054 200
Sie 20261 1007 000
Wrz 20263 1004 200

Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Odilon Redon?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Odilon Redon?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane źródłowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Okno0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Czy Odilon Redon jest przeglądany na telefonach czy na komputerach?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia64 00088,3%
telefony7 50010,3%
tablety1 0001,4%

Jaki jest podział czytelników Odilon Redon ze względu na język?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane źródłowe
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
ukraiński1 20025,0%
hiszpański60012,5%
angielski50010,4%
bułgarski3006,2%
niemiecki3006,2%
włoski3006,2%
rosyjski3006,2%
czeski2004,2%
fiński2004,2%
holenderski2004,2%

Jaka jest dzienna liczba czytelników Odilon Redon wraz z prognozą?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane źródłowe
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz600
Czw 24 Wrz500
Pt 25 Wrz400
So 26 Wrz500
Nd 27 Wrz300
Pon 28 Wrz1 000
Wt 29 Wrz900
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź3 100
Pt 2 Paź2 300
So 3 Paź600
Nd 4 Paź300
Pon 5 Paź800
Wt 6 Paź1 300
Śr 7 Paź1 200
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź1 500
So 10 Paź700
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź1 100
Wt 13 Paź900
Śr 14 Paź (prognoza)900
Czw 15 Paź (prognoza)1 600
Pt 16 Paź (prognoza)1 600
So 17 Paź (prognoza)700
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)1 100
Wt 20 Paź (prognoza)1 100
Śr 21 Paź (prognoza)900
Czw 22 Paź (prognoza)1 700
Pt 23 Paź (prognoza)1 700
So 24 Paź (prognoza)700
Nd 25 Paź (prognoza)400
Pon 26 Paź (prognoza)1 200
Wt 27 Paź (prognoza)1 300
Śr 28 Paź (prognoza)1 000
Czw 29 Paź (prognoza)1 900
Pt 30 Paź (prognoza)1 900
So 31 Paź (prognoza)800
Nd 1 Lis (prognoza)400
Pon 2 Lis (prognoza)1 300
Wt 3 Lis (prognoza)1 400

Odilon Redon: najczęściej zadawane pytania

Które dzieło Odilon Redon jest najczęściej przeglądane?

The Cyclops: 1 700 odwiedzin, 2% konsultacji. Lista obejmuje 10 miejsc.

Jaka jest liczba czytelników Odilon Redon?

72 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (5 600 wizyt na stronie artysty, 66 900 wizyt w dziełach).

Czy o Odilon Redon częściej pyta się przez telefony czy komputery?

Konsultacje dzielą się na urządzenia (88%), telefony (10%) i tablety (1%); liderem jest urządzenia z wynikiem 88%.

W jakich językach można przeglądać profil Odilon Redon?

ukraiński (25%), hiszpański (12%) i angielski (10%); liderem jest ukraiński z wynikiem 25%.

Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Odilon Redon?

Tak, Eteryczny (Klimat): 43% odwiedzin dla 22% katalogu.