Oskar Kokoschka Statystyki czytelnictwa i konsultacji

1886 – 1980

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Oskar Kokoschka w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Oskar Kokoschka: podsumowanie czytelnictwa

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Oskar Kokoschka w bazie danych WikiOO.org było Portret „Degenerate Artysty”: 1 900 wizyt, co stanowi 9% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Panna Wiatru i Anschluß - Alice in Wonderland. Strona Oskar Kokoschka została wyświetlona 18 300 razy: 3 400 razy w profilu artysty i 14 900 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji spadła o 5% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 14 100 wizyt. Wpisy są czytane w estoński (58%), włoski (10%) i fiński (8%). Konsultacja odbywa się na urządzenia (74%), telefony (23%) i tablety (3%). Czytelnicy przeglądają Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 58% odwiedzin przy 0% udziału w dziełach.

10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Oskar Kokoschka

Dzieła artysty Oskar Kokoschka uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.

  1. Portret „Degenerate Artysty” 1 Portret „Degenerate Artysty”, 1937 1 900 wizyt · 8,9%
  2. Panna Wiatru 2 Panna Wiatru, 1914 1 600 wizyt · 7,5%
  3. Anschluß - Alice in Wonderland 3 Anschluß - Alice in Wonderland, 1942 1 200 wizyt · 5,6%
  4. Portrait of Lotte Franzos 4 Portrait of Lotte Franzos, 1909 1 000 wizyt · 4,7%
  5. Dolomity Landscape 5 Dolomity Landscape, 1913 900 wizyt · 4,2%
  6. Augustus Bridge - Dresden 6 Augustus Bridge - Dresden, 1923 800 wizyt · 3,7%
  7. Pourquoi nous combattons, What we are fighting for, Huile sur Toile, 7 Pourquoi nous combattons, What we are fighting for, Huile sur Toile, 600 wizyt · 2,8%
  8. The Annunciation 8 The Annunciation, 1911 600 wizyt · 2,8%
  9. Alter Mann (Vater Hirsch) 9 Alter Mann (Vater Hirsch), 1909 400 wizyt · 1,9%
  10. Fillette à la poupée, Young girl with the headstock , Huile sur Toile, 10 Fillette à la poupée, Young girl with the headstock , Huile sur Toile, 400 wizyt · 1,9%

Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Oskar Kokoschka?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100400
Lip 20261 70012 400
Sie 20265001 400
Wrz 20261 100700

Jak często oglądane są dzieła artysty Oskar Kokoschka?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Oskar Kokoschka są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Portret „Degenerate Artysty”00000000060000
Dolomity Landscape0000000005001000
Panna Wiatru0000000005000200
Panna Wiatru000000000000
Alter Mann (Vater Hirsch)0000000002001000
Gino Schmidt0000000010010000
Veronica00000000020000
Poster design of the period…00000000003000
La Saga de Prométhée, Detal…000000000000
Double Portrait Oskar Kokos…00000000020000

Z jakich urządzeń korzysta się, aby przeglądać profil Oskar Kokoschka?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia13 60074,3%
telefony4 20023,0%
tablety5002,7%

W jakich językach konsultuje się z Oskar Kokoschka?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
estoński2 30057,5%
włoski40010,0%
fiński3007,5%
angielski2005,0%
holenderski2005,0%
turecki2005,0%
niemiecki1002,5%
japoński1002,5%
koreański1002,5%
słoweński1002,5%

Ile dziennie odbywa się konsultacji z Oskar Kokoschka i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Czw 24 Wrz200
Pt 25 Wrz800
So 26 Wrz200
Nd 27 Wrz700
Pon 28 Wrz300
Wt 29 Wrz200
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź400
Pt 2 Paź300
So 3 Paź300
Nd 4 Paź1 700
Pon 5 Paź400
Wt 6 Paź400
Śr 7 Paź700
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź400
So 10 Paź1 100
Nd 11 Paź400
Pon 12 Paź600
Wt 13 Paź400
Śr 14 Paź700
Czw 15 Paź (prognoza)500
Pt 16 Paź (prognoza)700
So 17 Paź (prognoza)700
Nd 18 Paź (prognoza)1 300
Pon 19 Paź (prognoza)600
Wt 20 Paź (prognoza)500
Śr 21 Paź (prognoza)700
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)800
So 24 Paź (prognoza)800
Nd 25 Paź (prognoza)1 400
Pon 26 Paź (prognoza)700
Wt 27 Paź (prognoza)500
Śr 28 Paź (prognoza)800
Czw 29 Paź (prognoza)700
Pt 30 Paź (prognoza)800
So 31 Paź (prognoza)900
Nd 1 Lis (prognoza)1 600
Pon 2 Lis (prognoza)700
Wt 3 Lis (prognoza)600
Śr 4 Lis (prognoza)800

Pytania dotyczące czytelnictwa Oskar Kokoschka

Które dzieła Oskar Kokoschka są najczęściej przeglądane?

Portret „Degenerate Artysty”, z 1 900 wizytami (9% wszystkich wyświetleń Oskar Kokoschka). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.

Ile razy Oskar Kokoschka jest wyszukiwany w WikiOO.org?

18 300 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 3 400 na profilu artysty i 14 900 na kartach dzieł.

Na jakich urządzeniach korzysta się z profilu Oskar Kokoschka?

Oskar Kokoschka jest przeglądany na urządzenia (74%), telefony (23%) i tablety (3%); urządzenia stanowią 74% wszystkich wizyt.

W jakich językach konsultuje się z Oskar Kokoschka?

W języku estoński (58%), włoski (10%) i fiński (8%). Najpopularniejszy to estoński (58%).

Jakie dzieła Oskar Kokoschka preferują czytelnicy?

Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 58% odwiedzin, przy 0% w katalogu.