Robert Delaunay Statystyki odwiedzin

1885 – 1941

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Robert Delaunay w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Robert Delaunay: statystyki w pigułce

Miasto Paryż to najczęściej przeglądane dzieło artysty Robert Delaunay: 7 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 44% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: Wieża Eiffla i Eiffel Tower. Łączna liczba wyświetleń: 21 600 (6 200 wizyt na profilu artysty, 15 400 wizyt w dziełach). Wzrost o 159% między Sie 2026 a Wrz 2026. Szczyt: Wrz 2026 (9 600 wizyt). Języki: angielski (30%), francuski (19%) i włoski (19%). Rozkład urządzeń: urządzenia (69%), telefony (24%) i tablety (7%). Zaobsercowane preferencje: Nowoczesny minimalizm (Klimat), 60% odwiedzin dla 11% katalogu.

Top 10 dzieł artysty Robert Delaunay pod względem liczby konsultacji

Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Robert Delaunay.

  1. Miasto Paryż 1 Miasto Paryż, 1912 7 600 wizyt · 44,4%
  2. Wieża Eiffla 2 Wieża Eiffla, 1914 1 900 wizyt · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1 000 wizyt · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 wizyt · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 wizyt · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 wizyt · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 wizyt · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 wizyt · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 wizyt · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 wizyt · 1,8%

Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Robert Delaunay?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200100
Lip 20261 7006 300
Sie 20263003 400
Wrz 20264 0005 600

Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Robert Delaunay?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Robert Delaunay?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane źródłowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Miasto Paryż0000000002 1002 2002 900
Wieża Eiffla0000000004002001 200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Czy Robert Delaunay jest przeglądany na telefonach czy na komputerach?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia14 80068,5%
telefony5 20024,1%
tablety1 6007,4%

Jaki jest podział czytelników Robert Delaunay ze względu na język?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane źródłowe
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski1 40029,8%
francuski90019,1%
włoski90019,1%
holenderski3006,4%
hiszpański2004,3%
koreański2004,3%
portugalski2004,3%
bułgarski1002,1%
niemiecki1002,1%
rosyjski1002,1%

Jaka jest dzienna liczba czytelników Robert Delaunay wraz z prognozą?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane źródłowe
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz400
Czw 24 Wrz700
Pt 25 Wrz800
So 26 Wrz400
Nd 27 Wrz200
Pon 28 Wrz600
Wt 29 Wrz700
Śr 30 Wrz700
Czw 1 Paź300
Pt 2 Paź300
So 3 Paź300
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź500
Wt 6 Paź1 200
Śr 7 Paź700
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź500
So 10 Paź0
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź600
Wt 13 Paź600
Śr 14 Paź (prognoza)500
Czw 15 Paź (prognoza)500
Pt 16 Paź (prognoza)500
So 17 Paź (prognoza)200
Nd 18 Paź (prognoza)100
Pon 19 Paź (prognoza)500
Wt 20 Paź (prognoza)700
Śr 21 Paź (prognoza)500
Czw 22 Paź (prognoza)400
Pt 23 Paź (prognoza)400
So 24 Paź (prognoza)200
Nd 25 Paź (prognoza)100
Pon 26 Paź (prognoza)500
Wt 27 Paź (prognoza)700
Śr 28 Paź (prognoza)400
Czw 29 Paź (prognoza)400
Pt 30 Paź (prognoza)400
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)100
Pon 2 Lis (prognoza)400
Wt 3 Lis (prognoza)600

Robert Delaunay: najczęściej zadawane pytania

Które dzieło Robert Delaunay jest najczęściej przeglądane?

Miasto Paryż: 7 600 odwiedzin, 44% konsultacji. Lista obejmuje 10 miejsc.

Jaka jest liczba czytelników Robert Delaunay?

21 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (6 200 wizyt na stronie artysty, 15 400 wizyt w dziełach).

Czy o Robert Delaunay częściej pyta się przez telefony czy komputery?

Konsultacje dzielą się na urządzenia (69%), telefony (24%) i tablety (7%); liderem jest urządzenia z wynikiem 69%.

W jakich językach można przeglądać profil Robert Delaunay?

angielski (30%), francuski (19%) i włoski (19%); liderem jest angielski z wynikiem 30%.

Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Robert Delaunay?

Tak, Nowoczesny minimalizm (Klimat): 60% odwiedzin dla 11% katalogu.