O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Stuart Davis w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Stuart Davis: statystyki w pigułce
Visa 1 to najczęściej przeglądane dzieło artysty Stuart Davis: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 6% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: Garage No. 1 i Study for ''Blips and Ifs''. Łączna liczba wyświetleń: 5 400 (1 100 wizyt na profilu artysty, 4 300 wizyt w dziełach). Spadek o 43% między Sie 2026 a Wrz 2026. Szczyt: Lip 2026 (4 100 wizyt). Rozkład urządzeń: urządzenia (83%) i telefony (17%). Zaobsercowane preferencje: Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów), 28% odwiedzin dla 12% katalogu.
Top 10 dzieł artysty Stuart Davis pod względem liczby konsultacji
Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Stuart Davis.
-
1
Visa 1
300 wizyt · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 wizyt · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 wizyt · 4,3%
-
4
Odol
100 wizyt · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 wizyt · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 wizyt · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 wizyt · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 wizyt · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 wizyt · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 wizyt · 2,1%
Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Stuart Davis?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane źródłowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 200 |
| Lip 2026 | 500 | 3 600 |
| Sie 2026 | 200 | 500 |
| Wrz 2026 | 400 | 0 |
Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Stuart Davis?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które kategorie dzieł Stuart Davis są wybierane przez czytelników?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane źródłowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 2,0% | 8,5% |
| Miękki cień | 8,0% | 8,5% |
| Delikatna luminancja | 28,0% | 29,8% |
| Jasna luminancja | 42,0% | 40,4% |
| Rozświetlony | 20,0% | 12,8% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 28,0% | 21,3% |
| Subtelna kolorystyka | 18,0% | 12,8% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 24,0% | 27,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 26,0% | 34,0% |
| Żywy kolor | 4,0% | 4,3% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 50,0% | 31,7% |
| Barwy ziemi | 21,7% | 31,7% |
| Ciemne tony | 17,4% | 19,5% |
| Pastele | 6,5% | 9,8% |
| Monochromatyczna | 2,2% | 2,4% |
| Natura | 2,2% | 2,4% |
| Ciepłe | 0,0% | 2,4% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 24,0% | 17,0% |
| Zrównoważony | 30,0% | 34,0% |
| Żywy i nasycony | 46,0% | 48,9% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 14,0% | 23,4% |
| Delikatny | 4,0% | 12,8% |
| Zrównoważony kontrast | 6,0% | 6,4% |
| Wyrazisty kontrast | 6,0% | 6,4% |
| Oświadczenie | 70,0% | 51,1% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 34,0% | 23,4% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 18,0% | 17,0% |
| Zrównoważona harmonia | 16,0% | 12,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 12,0% | 27,7% |
| Spójna paleta barw | 20,0% | 19,1% |
Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Stuart Davis?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane źródłowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Czy Stuart Davis jest przeglądany na telefonach czy na komputerach?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane źródłowe
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 4 500 | 83,3% |
| telefony | 900 | 16,7% |
Jaki jest podział czytelników Stuart Davis ze względu na język?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane źródłowe
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 400 | 100,0% |
Jaka jest dzienna liczba czytelników Stuart Davis wraz z prognozą?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane źródłowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 100 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 100 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 100 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 100 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 200 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 100 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 200 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 200 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 100 |
Stuart Davis: najczęściej zadawane pytania
Które dzieło Stuart Davis jest najczęściej przeglądane?
- Visa 1: 300 odwiedzin, 6% konsultacji. Lista obejmuje 10 miejsc.
Jaka jest liczba czytelników Stuart Davis?
- 5 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (1 100 wizyt na stronie artysty, 4 300 wizyt w dziełach).
Czy o Stuart Davis częściej pyta się przez telefony czy komputery?
- Konsultacje dzielą się na urządzenia (83%) i telefony (17%); liderem jest urządzenia z wynikiem 83%.
Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Stuart Davis?
- Tak, Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 28% odwiedzin dla 12% katalogu.